wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Polityka prywatności

Polityka prywatności

Polityka prywatności


Niniejsza Polityka Ochrony Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez użytkowników w związku z korzystaniem z serwisów internetowych udostępnianych w domenie www.ploter-media.pl lub innych domenach administrowanych przez AKCES Mariusz Modesan (dalej "ploter-media.pl") odnoszących się do niniejszej Polityki Ochrony Prywatności.


Zbieranie Danych Osobowych Użytkowników 


Do korzystania z niektórych funkcji serwisu konieczna jest rejestracja. Podczas rejestracji Użytkownik proszony jest o podanie swoich danych osobowych, a także o podanie danych, które nie mają takiego charakteru.

Podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przetwarzanie nie jest obowiązkowe (jest dobrowolne), ale jest konieczne do świadczenia usług przez ploter-media.pl w ramach serwisu www.ploter-media.pl.

W zakresie uzasadnionym daną Usługą, Użytkownik może zostać poproszony o podanie następujących danych osobowych: imienia, nazwiska, adresu, numeru telefonu oraz adresu poczty elektronicznej.

Dane klientów zarejestrowanych ploter-media.pl przechowuje w celach związanych z realizacją zamówień oraz w celu dopasowania swojej oferty do konkretnego użytkownika. Klienci zarejestrowani mają możliwość wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Każdy klient może zażądać usunięcia jego danych z bazy danych ploter-media.pl

Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań Użytkowników w serwisie www.ploter-media.pl

Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Użytkownikiem a ploter-media.pl będą wykorzystane wyłącznie w celu możliwie poprawnej, pełnej i sprawnej odpowiedzi na pytanie Użytkownika.


Przetwarzanie / wykorzystanie danych osobowych

 

Dane osobowe przetwarzane są za zgodą wyrażaną przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych. 
Wyrażenie przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych osobowych następuje przez zaznaczenie właściwego miejsca w formularzu w trakcie procedury rejestracyjnej lub innej procedury mającej na celu umożliwienie korzystania z Usług. Użytkownik może w każdej chwili odwołać zgodę.

W przypadku naruszenia Regulaminu serwisu www.ploter-media.pl połączonego z naruszeniem prawa, a także bez takiego naruszenia, lecz na podstawie innych przepisów, ploter-media.pl może udostępnić dane Użytkownika, w tym osobowe, organom wymiaru sprawiedliwości w sytuacjach przewidzianych prawem.

 

Kontakt

 

Administrator może przesyłać Użytkownikom, w tym na podane przez nich adresy e-mail, informacje handlowe na temat produktów i usług ploter-media.pl, pod warunkiem, że Użytkownik wyraził zgodę na ich otrzymywanie.

Użytkownik serwisu www.ploter-media.pl może zwrócić się do Administratora z prośbą o usunięcie jego Danych Osobowych w całości lub w określonej części.

Adres, pod którym można się skontaktować z Administratorem:
AKCES Mariusz Modesan
ul. Pod Fortem 2C
31-302 Kraków
tel. 12 2963223
e-mail: info@ploter-media.pl


Przejdź do strony głównej
Newsletter

 

Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu